خواص قهوه سبز

خواص قهوه سبز و تاثیر آن در لاغری و تجربه های افراد

دانه های قهوه سبز همان دانه های قهوه هستند که هنوز بو داده نشده اند. فرآیند بو دادن دانه های قهوه سبز میزان کلروژنیک اسید این دانه های قهوه سبز را کاهش میدهد. بنابراین دانه های قهوه سبز در مقایسه با نوع بو داده ی آن سطح بیشتری از اسید کلروژنیک را دارا می باشند و در این حالت خواص قهوه سبز بیشتر می باشد.

تحقیقات نشان می دهند کلروژنیک اسید موجود در قهوه سبز که باعث افزایش خواص قهوه سبز می شود فواید زیادی برای سلامتی در حیطه ی بیماری های قلبی، دیابت، کاهش وزن و غیره دارد.

بعد از آنکه دکتر اوز در سال ۲۰۱۲ کشفیات جالبی از قهوه سبز ارائه نمود قهوه ی سبز در زمینه ی کاهش وزن بین مردم دنیا محبوب شد. دکتر اوز از دانه های قهوه سبز به “دانه های قهوه سبزی که سریع چربی را می سوزانند” یاد کرد که برای تاثیر به هیچ ورزش یا رژیم غذایی خاصی نیاز ندارند.

 

دانه های قهوه سبز چطور چربی را می سوزانند؟

 

منظور از دانه های قهوه سبز همان دانه های قهوه در حالتی هستند که هنوز بو داده نشده اند. این دانه های قهوه مقدار بالاتری از کلروژنیک اسید را در خود دارند. تحقیقات نشان می دهند این عنصر شیمیایی فواید بسیاری برای سلامتی دارد. حتی د رموارد فشار خون می تواند عروق خونی را مورد تاثیر قرار داده و منجر به کاهش وزن شود و خواص قهوه سبز را بالا ببرد.

و اما در مورد کاهش وزن، کلروژنیک اسید با تاثیر بر کاهش قند خون و همچنین بالا بردن متابولیسم منجر به سوختن چربی ها می شود

به زودی منتشر مقاله ای اختصاصی از زیباتن در خصوص کپسول قهوه سبز باشید.

تجربیات کاربران زیباتن در مورد خواص قهوه سبز:

  • سلام من این قهوه را تو بازار رضا دیدم (بازار بزرگ ) قیمت یک بسته اش هم ۱۲۰۰۰۰ تومان بود

  • سلام من خاله ام استفاده کرده از خواص قهوه سبز خیلی راضی بود . خواهرم دونه ها شو کیلویی ۱۵ تومن و پودرش رو کیلویی ۲۰ تومن گرفته ایشاا… از فردا استفاده می کنم و نتیجه اشو می گم.

  • چه ها من شنیدم میگن خود پودرش اثر خاصی نداره

  • سلام . من خاله ام دونه های خود قهوه سبز رو گرفت و حدود یه ماه و نیم مصرف کرد هرکی دیدتش می گه خیلی خوب کم کرده حدود ۵ کیلو کم کرده تازه غذاش هم کم نکرده بدون هیچ رژیم و ورزش خاصی . تازشم منکه رفتم تحقیق کردم دیدم اشتباه می خورده چون حتما” باید دونه های قهوه رو دم کنی ولی اون مثل قرص می خورده .

  •  مشاهده تجربیات کامل کاربران زیباتن و سوال و جواب آن ها در مورد خواص قهوه سبز در این لینک: تجربیات در مورد قهوه سبز
این مطلب اختصاصی زیباتن بوده و استفاده از آن در سایر منابع، صرفا با لینک هدایت شونده به این صفحه امکان پذیر می باشد برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  • نویسنده: زیباتن
  • بازديد: 3,266
  • نظرات: 0