تناسب اندام و زیبایی

تبلیغات تبلیغات
قهوه سبز

دانه های قهوه سبز و تاثیر آن در لاغری

زیباتن:دانه های قهوه سبز همان دانه های قهوه هستند که هنوز بو داده نشده اند. فرآیند بو دادن دانه های قهوه سبز میزان کلروژنیک اسید این دانه های قهوه سبز را کاهش میدهد. بنابراین دانه های قهوه سبز در مقایسه با نوع بو داده ی آن سطح بیشتری از اسید کلروژنیک را دارا می باشند.
تحقیقات نشان می دهند کلروژنیک اسید موجود در قهوه سبز فواید زیادی برای سلامتی در حیطه ی بیماری های قلبی، دیابت، کاهش وزن و غیره دارد.
بعد از آنکه دکتر اوز در سال ۲۰۱۲ کشفیات جالبی از قهوه سبز ارائه نمود قهوه ی سبز در زمینه ی کاهش وزن بین مردم دنیا محبوب شد. دکتر اوز از دانه های قهوه سبز به “دانه های قهوه سبزی که سریع چربی را می سوزانند” یاد کرد که برای تاثیر به هیچ ورزش یا رژیم غذایی خاصی نیاز ندارند.

 

دانه های قهوه سبز چطور چربی را می سوزانند؟

منظور از دانه های قهوه سبز همان دانه های قهوه در حالتی هستند که هنوز بو داده نشده اند. این دانه های قهوه مقدار بالاتری از کلروژنیک اسید را در خود دارند. تحقیقات نشان می دهند این عنصر شیمیایی فواید بسیاری برای سلامتی دارد. حتی د رموارد فشار خون می تواند عروق خونی را مورد تاثیر قرار داده و منجر به کاهش وزن شود.
و اما در مورد کاهش وزن، کلروژنیک اسید با تاثیر بر کاهش قند خون و همچنین بالا بردن متابولیسم منجر به سوختن چربی ها می شود

 

این مطلب ترجمه شده و اختصاصی زیباتن می باشد. استفاده از آن در سایر منابع صرفا همراه با لینک هدایت شونده به این صفحه امکان پذیر می باشد.
به زودی منتشر مقاله ای اختصاصی از زیباتن در خصوص کپسول قهوه سبز باشید.

 

 

این مطلب اختصاصی زیباتن بوده و استفاده از آن در سایر منابع، صرفا با لینک هدایت .شونده به این صفحه امکان پذیر می باشد برچسب ها: , , , , , , , ,
  • نویسنده: زیباتن
  • بازديد: 717
  • نظرات: 0
  • تاریخ: ۲۹ آذر ۱۳۹۳