درمان موی چرب

درمان موی چرب و بد حالت با محلولی جادویی !

درمان موی چرب و بد حالت با محلولی جادویی !

اگر شما هم به دنبال درمان موی چرب می گردید و از درمان های دیگر نتیجه ای نگرفته اید و کاملا نا امید شده اید بهتر است این روش جادویی را امتحان کنید. جنس موی چرب معمولا خیلی زود حالت خود را از دست می دهد و یا به سختی حالت می گیرد اما با این راهکار مفید که از دیرباز مورد استفاده بوده می توانید موهای چرب خود را به راحتی به مدل دلخواه حالت دهید. علاوه بر آن با استفاده از این معجون موها خیلی دیرتر چرب خواهند شد.

چگونه این معجون را تهیه کنیم ؟

کتیرا : مقداری کتیرا بسته به کوتاهی یا بلندی موهایتان بین ۵۰ تا ۳۰۰ گرم تهیه کنید.

سفیده تخم مرغ : چنانچه موهایتان کوتاه است یک و چنانچه موی بلندی دارید دو عدد سفیده تخم مرغ لازم دارید.

درمان موی چرب

نحوه تهیه

ابتدا مقداری کتیرا را در آب ولرم حل کنید به طوری که محلولی رقیق و اندکی سفت به دست آید. پس از آن سفیده تخم مرغ را به آن اضافه و خوب مخلوط کنید. حال موها را با شامپو مخصوص موهای چرب شستشو دهید و پس از آن با استفاده از محلول کتیرا و سفیده تخم مرغ موها را شسته و با نوک انگشتان ریشه موها را به خوبی ماساژ دهید. پس از آن حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه در حمام بخار صبر کنید تا محلول کاملا به ریشه ها نفوذ کرده و سپس با آب ولرم موها را آبکشی نمایید. هر بار که به حمام می روید این کار را تکرار کنید. این کار باعث خواهد شد چربی موها به مرور زمان کمتر و کنترل شود و موها حالتی طبیعی و نرمال بدست آورند. علاوه برا کمتر شدن چربی , این معجون می تواند باعث سلامت و تقویت موهای شما نیز گردد پس حتما چنانچه موهای چربی دارید این معجون را امتحان کنید.

گردآوری : http://zibatan.ir

این مطلب اختصاصی زیباتن بوده و استفاده از آن در سایر منابع، صرفا با لینک هدایت شونده به این صفحه امکان پذیر می باشد برچسب ها: , , , , ,
  • نویسنده: تیم زیباتن
  • بازديد: 2,982
  • نظرات: 0