کاشت چال گونه

کاشت چال گونه چگونه انجام می شود ؟!

کاشت چال گونه چگونه انجام می شود ؟!

کاشت چال گونه این روزها یکی از معیارهای زیبایی محسوب می شود و طرفداران زیادی پیدا کرده است ! هستند کسانی که با صرف هزینه های هنگفت درد تیغ جراحی را به جان می خرند تا یک چال بر روی گونه خود ایجاد کنند !

چیزی که تحت عنوان چال گونه معروف شده است , همان چاله ای است که به صورت ژنتیکی در صورت برخی افراد وجود دارد و در هنگام خنده ایجاد می شود. برای کاشت چال دو روش عمده وجود دارد. اول آنکه چربی های ناحیه مورد نظر را ساکشن می کنند و یا در روش دوم از داخل دهان ناحیه مورد نظر را با بخیه جمع می کنند. در هر دو روش باعث می شود که در زمان خندیدن چاله ای روی صورت فرد ایجاد شود. البته ناگفته نماند که این روش ها هیچ پایه و مبنای علمی ای ندارند و بسته به نظر پزشک و به صورت سلیقه ای استفاده می شوند. کاشت چال گونه معمولا دوام ۱۰۰ درصدی ندارد و نمی توان گفت این روش به صورت مادام العمر است اما در برخی موارد ممکن است بخیه های داخل دهان حالت چسبندگی بگیرند که در این صورت باعث می شود چال صورت حالتی دائمی داشته باشد. عمل جراحی کاشت چال گونه معمولا عارضه خاصی ایجاد نمی کند اما در بعضی موارد فرد حالت طبیعی خنده و چهره و میمیک خود در هنگام خندیدن را از دست می دهد. در بعضی موارد نیز چنانچه عصب های ناحیه مورد نظر آسیب ببینند ممکن است برای فرد عوارضی ایجاد گردد. کاشت چال کاملا سلیقه ای است و محاسبات خاصی برای آن وجود ندارد. اغلب افرادی که به پزشک مراجعه می کنند و خواهان کاشت چال گونه هستند , کاملا به صورت سلیقه ای موضع مورد نظر خود را انتخاب می کنند و پزشک جراح از طریق روش مورد نظر خود چال گونه را ایجاد می کند.

گردآوری : http://zibatan.ir

این مطلب اختصاصی زیباتن بوده و استفاده از آن در سایر منابع، صرفا با لینک هدایت شونده به این صفحه امکان پذیر می باشد برچسب ها: , , , , ,
  • نویسنده: تیم زیباتن
  • بازديد: 902
  • نظرات: 0