تناسب اندام کریستینا هندریکس

۶ راز تناسب اندام کریستینا هندریکس بازیگر مشهور هالیوودی

کریستینا هندریکس بازیگر ۴۰ ساله مشهور آمریکایی است که در فیلم‌هایی مانند راندن و جدایی و زندگی که ما میشناسیم به ایفای نقش پرداخته است.او همواره تمام دوران بازیگری اش به داشتن تناسب اندام و داشتن زندگی سالم مطرح بوده است.
وی از کودکی زندگی سالمی را تجربه کرده است و تلاش کرده تا همواره سلامتش از مهمترین نکات در زندگی اش باشد که به آن می‌پردازد. به گفته وی مادرش او و برادرش را از کودکی با آداب درست زندگی کردن آشنا کرده است تا همواره از تناسب اندام مناسب و سلامتی برخوردار باشند.
هندریکس قصد دارد تا با ارائه ۶ راز تناسب اندام و شادابی خود را در اختیار خوانندگان این مطلب قرار داده تا در به دست آوردن تناسب اندام مناسب آنها، نقش موثری را داشته باشد.

 

۱ – ورزش با یک دوست

هندریکس معتقد است که داشتن یک همراه و دوست خوب در امر ورزش کردن کمک شایانی به بازدهی هرچه بیشتر آن خواهد کرد. وی می‌گوید که به همیشه به همراه همسر خود “جئورفی آرند” به ورزش می‌پرداخته است که خود این امر به دلیل آنکه در کنار همسر خود سرگرم می‌شوید، ورزش لذتبخش تر خواهد بود.

 

۲ – آشپزی راحت

وی میگوید “من عاشق غذا و پخت و پز هستم و یکی از وعده های غذایی من در طول هفته نیز یک غذای هندی می‌باشد که البته کمی این قضیه وقتگیر است زیرا شما در این غذای هندی باید از انواع ادویه جات و ترشی جات نیز استفاده نمایید. اما هنگامی که به دنبال تهیه یک غذای ساده هستم، به پختن اسپاگتی و خوردن آن با سس قرمز اکتفا می‌کنم و این به من آرامش می‌دهد. بنابر این تا می‌توانید سعی کنید تا غذاهای آسانی را برای پختن انتخاب نمایید.”

 

۳ – مراقبت از پوست

هندریکس یکی از بازیگرانی است که دارای پوستی درخشان و زیبا است.اما این امر به سادگی به دست نیامده است. او می‌گوید که “من هرروز از کرم ضدآفتاب استفاده می‌کنم و در هر جایی که آفتاب در مسیر من باشد سعی می‌کنم تا از پوست خود در برابر آن مراقبت کنم.” وی همچنین استفاده از انواع ژل‌های پاک کننده پوست که علاوه بر پاک کنندگی، از خشک شدن آن نیز جلوگیری می‌کنند، توصیه می‌کند.

 

۴ – رقص هرروز و تناسب اندام

او پس از اجرای یک برنامه موزیکال که چندین ماه به طول انجامید، دریافت که بدن وی بعد از انجام رقص بسیار شاداب تر از گذشته شده است و حتی سیستم سوخت و ساز بدن وی نیز متحول گشته است. هندریکس می‌گوید که رقص هرروز حتی اگر زمان کمی باشد موجب سلامت جسم شما خواهد شد.البته ورزش‌هایی مانند ایروبیک نیز دقیقاً به همین موجب تشکیل شده اند که بانوان می‌توانند با شرکت در این کلاس ها علاوه بر تناسب اندام به یک آرامش ذهنی نیز دست یابند.

 

۵ – چک کردن خود

اگر شما شخصی باشید که تمامی قوانین را در امور مختلف رعایت می‌کنید، بدون ترتیب در حفظ سلامت خود نیز قوانین را رعایت خواهید نمود.بنابر این همواره کار‌های خودتان را در طول روز چک کنید و کار‌هایی که موجب سلامت ظاهر و تناسب اندام شما می‌شوند (مانند استفاده از کرم ضدآفتاب) را سعی کنید در روز‌های بعد بیشتر انجام نمایید.

 

۶ – فرار نکردن از تمرینات ورزشی

هندریکس می‌گوید “من واقعاً از ورزش کردن با توپ‌های مخصوص ورزشی و همچنین انجام تمام حرکاتم با آنها لذت می‌برم. چرا که به راحتی و بر روی یک جسم نرم قادر هستم هم تعادل خود را حفظ نمایم و هم به ورزش خود بدون فشار آمدن به ستون فقرات و باسنم بپردازم”

 

ترجمه توسط تیم ترجمه زیباتن

این مطلب اختصاصی زیباتن بوده و استفاده از آن در سایر منابع، صرفا با لینک هدایت شونده به این صفحه امکان پذیر می باشد برچسب ها: , , , , ,
  • نویسنده: تیم ترجمه زیباتن
  • بازديد: 1,734
  • نظرات: 0