آرایش ملیح

آموزش آرایش ملیح و شیک به سبک اروپایی

برای دستیابی به یک چهره زیبا حتما نیاز به استفاده از میزان زیادی از متدهای آرایشی نیست. گاهی میتوان با دقت و توجه به نکات مهمی، یک آرایش ملیح ، شیک و زیبا داشت.

آموزش انجام یک آرایش ملیح:

۱- حدالامکان از رنگ های روشن استفاده نمایید. رنگ هایی با تن نزدیک به طبیعیت اجزای صورت.

۲- برای داشتن یک آرایش ملیح مهمترین قدم پوشاندن لک ها و کک و مک های صورت است. در واقع زیبایی پوست اولین و مهمترین نکته برای داشتن آرایش ملیح است. برای اینکار از کرم پودرهای سبک با پوشانندگی خوب استفاده نمایید. حتی بعضی کرم پودرها به صورت شما حالت مخملی و نرمی میدهند.

البته توجه نمایید که رنگ کرم پودرتان نباید از رنگ اصلی صورتتان خیلی تیره تر یا روشن تر باشد. ترجیحا رنگ پوست خودتان یا یک درجه روشن تر باشد.

کرم پودر را به کمک پد مخصوص روی صورتتان کاملا پخش نمایید.

۳- میرویم سراغ یکی از گام های بزرگ آرایش ملیح . کرم پودر . برای کرم پودر رنگی ملیح همانند هلویی، صورتی روشن یا بژ استفاده نمایید . از زیر برجستگی گونه تا استخوان گونه در کنار گوش با چند حرکت رفت و برگشت قلم مو به گونه های خود جلوه ی دیگری ببخشید.

۴- از یک فرمژه استفاده نمایید! برای داشتن آرایش ملیح در قسمت چشم ها با یک فرمژه به آرامی مژه های خود را به بالا حالت دهید. حالا با کمک ریمل خیلی کم مژه های خود را به سمت بالا شانه زده و مرتب و قدری مشکی نمایید. دقت کنید نباید برس ریمل را زیاد روی مژه های خود بکشید وگرنه ریمل شما زیاد و آرایشتان دیگر یک آرایش ملیح نخواهد بود.

۵- با یک مداد چشم به آرامی بین مژه های بالا و پایین بکشید. اینکار به چشمان شما جلای دیگری خواهید بخشید.

۶- یک رژ لب براق و کمرنگ و یا یک رژ لب گوشتی رنگ برای لب هایتان انتخاب کنید. رژ لب میتواند زیباترین اثر را برای داشتن یک آرایش ملیح داشته باشد

این مطلب اختصاصی زیباتن بوده و استفاده از آن در سایر منابع، صرفا با لینک هدایت شونده به این صفحه امکان پذیر می باشد برچسب ها: , , , , , , , ,
  • نویسنده: زیباتن
  • بازديد: 2,690
  • نظرات: 0